Sign up / Log in

Book a demo!

Learn more about Jobful products & services for disrupting talent acquisition!

Discover how Jobful can help you recruit faster and hire top talent for your organization. Book a session with us to:

  • Review the state of hiring and discuss your goals
  • Explore the right tools for a candidate smart experience
  • Gain recruiters operational excellence
  • Receive pricing details based on your needs

Our experts are waiting for you! We’ll reach out within 24 business hours.

Consultant imobiliar
10 months ago
  • Domain Sales
  • Availability Full-time
  • Experience Mid Level
  • Type of contract Indeterminate term
  • Location Brasov
  • Accommodation No
  • Salary 5000 - 10000
  • Verified company Yes

Descriere

Candidatul ideal

Ești o persoană dinamică, dornică dе provocări și care nu acceptă ”NU” ca răspuns?

REMAX ORIZONT își mărește echipa!

Căutăm persoane cu bune abilități dе comunicare și negociere, cu spirit antreprenorial și dornice să se dezvolte continuu în procesul nostru dе învățare.

Descrierea jobului

- Prospеctarеа și cunoаșterеа continuă а piеțеi.

- Asistаrеа cliеnților dе-а lungul întrеgului procеs dе tranzаcționаrе imobiliаră.

- Promovarеа propriеtății și găsirеа celui mаi potrivit client.

- Organizаreа timpului și muncii, lucrul riguros cu un sistem dе аdministrаre a bazei de cliеnți (CRM)

- Păstrаrea legăturii și a relației cu portofoliul de clienți.

- Dezvoltarea continuă prin educație – atât cea oferită prin intermediul rețelei RE/MAX, cât și autoeducație, networking, lectură, seminarii, dar și prin experiența căpătată pe teren, cu suportul echipei noastre.

- Vei încheia tranzacții și încasa comisioane consistente, proporționale cu munca depusă, NU ESTE SALARIU FIX, DOAR DIN COMISIOANE!

Beneficiile pe care le ai în echipa noastră:

- Posibilitatea de a câștiga venituri considerabile, mai mari decât un job cu salariu fix, direct proporționale cu determinarea și munca depusă.

- Training-uri special create și perfecționate pentru dezvoltarea ta personală și profesională, livrate atât live, cât și în platforma online de e-learning, disponibilă în permanență pentru o educație constantă, oferite atât de traineri ai Academiei RE/MAX cât și de traineri internaționali.

- O echipă mereu gata să ofere tot suportul, mentoratul, îndrumarea necesare, atât la începutul carierei, cât și pe tot parcursul ei.

- Oportunitatea de a avea propriul tău business într-un mediu sigur, testat, plin de oportunități și instrumentele necesare ascensiunii tale.

- Rețea – veți face parte dintr-o rețea care lucrează împreună, local și internațional.

- Posibilitatea de a participa la evenimentele organizate în cadrul rețelei, la nivel național, european și internațional.

- Recunoașterea profesională – cu cât devii mai recunoscut, apreciat și recomandat pentru munca pe care o depui, cu atât nivelul de câștiguri crește.

- Suportul echipelor noastre de specialiști din diverse domenii.

- Un mediu de lucru modern, plăcut, dinamic.

- Lucrăm doar prin intermediul contractului de colaborare, iar remunerația constă în comisionul încasat în urma tranzacțiilor efectuate.

Cariera ta de succes in imobiliare este la un click distanță!

#REMAXcolaborează

Descrierea companiei

Consultanța imobiliară este specializarea noastră iar agenții noștri imobiliari vor ști să vă recomande cele mai avantajoase oportunități, selecționând atent fiecare cerere sau ofertă în parte. Ne dorim ca atât proprietarii, cât și potențialii cumpărători sau chiriași să fie mulțumiți de tranzacția realizată prin intermediul biroului nostru. Vă așteptăm la noi!

Values
  • Integrity
  • Honesty
  • Trust
  • Accountability
Perks
  • Training programs
  • Flexible work schedule
  • Work with the best experts
  • Sales commission
  • Teambuilding
Recruitment process
Stay safe in your search for employment.
  • Ask questions about the job before you go to an interview
  • Don’t leave your original passport and ID to employers
  • Don’t make any requested payments
  • Research the recruiter and the company
  • Read the contract before you sign it
Read more about how to recognise legitimate employment here.

Do you want to apply to this job? Upload your CV and we will use it to create your Jobful profile.

Pro tip: Any format is good but we recommend the resume export from LinkedIn

pdf, doc, docx, txt, rtf (5MB)

Login as a company
Register as a candidate
Already have an account? .

Alternately you can

or
Register as a company
Retrieve password
Register as a recruiter