Sign up / Log in

Book a demo!

Learn more about Jobful products & services for disrupting talent acquisition!

Discover how Jobful can help you recruit faster and hire top talent for your organization. Book a session with us to:

  • Review the state of hiring and discuss your goals
  • Explore the right tools for a candidate smart experience
  • Gain recruiters operational excellence
  • Receive pricing details based on your needs

Our experts are waiting for you! We’ll reach out within 24 business hours.

About

Приймаємо на роботу персонал з України на посади ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ у магазини типу супермаркет в Бухаресті. Можна працювати в будь-якому магазині Issa Supermarket. Райони, де знаходяться наші магазини в Бухаресті: Lacul Tei - сектор 3, Cutitul de Argint, Berceni та Strada Margeanului - Rahova - сектор 4. Є магазин в Afumati - Ilfov.

Обов’язки:

- стежитити за датами придатності товарів та упорядковувати товари на полицях;

- знімати з полиць пошкоджені товари й ті, які не відповідають стандартам

- брати участь у комерційних акціях в магазині;

- відповідати на запити клієнтів щодо інформації про товари, ціни, спосіб зважування;

- забезпечувати чистоту магазину (включаючи обладнання та техніку) та прибудов.

Також тим, хто володіє румунською мовою можемо запропонувати посади ОПЕРАТОРА КОМП'ЮТЕРА та КАСИРА.

Гарантуємо трудовий договір та бонуси залежно від досягнень.

Деталі за номером: 0741189948 – Ізабелла - румунська англійська

Angajam personal din Ucraina pentru posturile de LUCRATORI COMERCIALI, pentru magazine de tip supermarket, în București. Se poate lucra in oricare magazin Issa Supermarket. Zonele unde sunt magazinele noastre in București: Lacul Tei - sector 3, Cutitul de Argint, Berceni, si Strada Margeanului - Rahova - sector 4. O locație În Afumati - Ilfov

Atributii:

- urmareste datele de valabilitate ale produselor si face rotatia la raft a produselor;

- îndeparteaza de la raft produsele deteriorate sau care nu respecta standardele;

- participa la actiunile comerciale din magazin;

- raspunde solicitarilor clientilor cu privire la informatii despre produse, preturi, mod de cântarire;

- asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente si utilaje) si a anexelor.

De asemenea, putem oferi si pentru cei care vorbesc limba română, posturile de OPERATOR CALCULATOR si CASIER.

Contract de munca asigurat si bonusuri in functie de realizari.

Detalii la numarul : 0741189948 – Isabella - romana / engleza

Address
București
No jobs available!

Process

Login as a company
Register as a candidate
Already have an account? .

Alternately you can

or
Register as a company
Retrieve password
Register as a recruiter